امروزه اهمیت تجهیزات و اقلام پزشکی در نظام سلامت جامعه بر کسی پوشیده نیست، با پیشرفت تکنولوژي و ساخت تجهیزات پزشکی جدید، سرمایه و هزینه زیادي از بخش بهداشت و درمان در این بخش صرف میشود.


 استفاده از تجهیزات پزشکی علاوه بر اهداف پزشکی میتواند با هدف افزایش بهره وري، افزایش نکات ایمنی، سهولت انجام امور و یا هدف کاهش خطرهاي احتمالی براي پرسنل، بیماران، مراکز بهداشتی درمانی و تجهیزات بکار رود. بنابراین اطمینان از کارکرد صحیح و مؤثر دستگاههاي پزشکی و همچنین صحت و سلامت آزمایشهاي بالینی انجام شده، استاندارد بودن این تجهیزات و وسایل ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این امر با توجه به نقش حساس و حیاتی این تجهیزات، توجه بیش از پیش و لزوم یک برنامه دقیق را در عرصه مدیریت تجهیزات پزشکی میطلبد .

بسیاری از مراکز پزشکی بیمارستانی و پزشکان محترم در طول سال به صورت دوره ای نیاز به سرویس و یا تعمیر تجهیزات الکترونیک پزشکی خواهند داشت. شرکت پرتو گستر ایریک با داشتن کادری مجرب و مهندسان کار آمد ، آماده همکاری با کلیه مراکز پزشکی دندانپزشکی و بیمارستانی برای نگهداری سرویس و تعمیر نجهبزات پزشکی و ازمایشگاهی دارد.

جهت مشاوره رایگان در زمینه تعمیر تجهیزات الکترونیک پزشکی با ما تماس بگیرید.

 Copyright © 2015. PARTO GOSTAR IRIC Company - PGICO.IR

Top