يكي از بزرگترين شاخه هاي علوم مهندسي جديد،كنترل میباشد وآن علمي است كه در مورد چگونگي تسلط بر پديده ها وبدست آوردن نتيجه دلخواه از پروسه مورد نظر بحث مي كند، ما چه در زندگي روزمره وچه در صنعت با پروسه هاي كنترلي متفاوتي سروكار داريم وبه ناچار به دنبال راه حلي براي در اختيار گرفتن هر چه مناسب تر اين پروسه ها هستيم.
مانيتورينگ نيز از اساسي ترين نيازهاي بسياري از صنايع به خصوص صنايع بزرگ مي باشد كه بسياري از صنايع بدون استفاده از سيستم مانيتورينگ مناسب قادر به ادامه كار خود نيستند.
با پيشرفت سريع علوم وپيچيده شدن زندگي انسانها نياز به بررسي وكنترل هم زمان چند پديده( كه از دير باز در زندگي بشر وجود داشته است) بيشتر احساس مي شود.
نياز انسانها به هدف دار كردن زندگي وپديده هاي مرتبط با آن وهمچنين علاقه انسانها به نتيجه گيري بهتر وايده آل تر باعث بوجود آمدن شاخه هاي جديدي در علوم نوين به نام كنترل شده است كه دامنه فعاليت آن در تمامي صنايع وهمچنين زندگي روزمره انسانها نيز به سرعت رو به گسترش میباشد.

برخی  از فعالیت های شرکت در این زمینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترل کننده روشنایی ساختمان

توسعه سيستم‌هايي است كه مي توانند تغييرات اطراف ما را اندازه‌گيري و ارزيابي كرده و نسبت به آنها عكس العمل نشان دهند. اين توانايي در كنترل تغييرات منجر به تغيير در محيط فيزيكي اطراف ما، بخصوص ساختمانهايي كه در آنها زندگي و يا كار مي‌كنيم شده است.

پیجر مکان های اداری

این سیستم با استفاده از ال سی دی تاچ امکان پیج برای مکانهای اداری را فراهم میکند.پیجر قابلیت استفاده در فرودگاه ها و رستوران ها و اتاق کودک و بیمارستان را دارد.این دستگاه بنا به سلیقه و درخواست مشتری قابل تغییر و طراحی می باشد.

کلمات کلیدی:كنترل،مانيتورينگ

جهت مشاوره رایگان در زمینه  کنترل و مانیتورینگ با ما تماس بگیرید.

 Copyright © 2015. PARTO GOSTAR IRIC Company - PGICO.IR

Top