شرکت Fatek یکی از شرکت های فعال در زمینه ی تولید PLC ، HMI ، اینورتر و سرووموتور در جهان میباشد که محصولات آن در برخی از صنایع کوچک کشور مورد استفاده قرار گرفته است . محصولات این شرکت دارای قابلیت عمل کرد بالای بوده و این شرکت بعد از دو ده فعالیت در زمینه ی تولید PLC از اعتبار بالای در مجامع صنعتی برخوردار است .

برای دانلود نرم افزار WinProladder  (نرم افزار برنامه نویسی Fatek PLC)   + آموزش فارسی ادامه مطلب را مطالعه نمایید .

معرفی PLC های شرکت Fatek :

PLC های  Fatek به صورت ماژولار عرضه میشود ، برای راه اندازی و استفاده از این PLC به یک ماژول منبع تغذیه ، یک ماژول Main Units ( بخش پردازنده ) و یک ماژول ورودی / خروجی نیاز است . کاربر میتواند با توجه به  مدل ماژول Main Units  ماژول های مختلف دیگری همچون ماژول های ارتباطی ، ماژول های اندازه گیری  و… در آرایش سخت افزاری خود قرار دهد .

PLC های Fatek  براساس نام ماژول Main Units نام گذاری میشوند ، Main Units در سه دسته ی  Basic  ( مدل FBs-10/14MA- و FBs-20/24MA- و  FBs-32/40MA/B- و  FBs-60MA/B- و… ) و Advanced ( مدل FBs-10/14MC و FBs-20/24MC و  FBs-32/40MC و  FBs-60MC و… ) و  NC Positioning ( مدل FBs-20MN و  FBs-32MN و  FBs-44MN و… ) تولید میگردد که هر کدام از این محصولات دارای  ویژگی های خاص  خود است که شما میتوانید با دانلود این فایل  اطلاعات بیشتری را در این مورد بدست اورید .

برنامه ریزی PLC :

شرکت Fatek برای برنامه ریزی  PLC های خود نرم افزار WinProladder را ارائه کرده است ، در نرم افزار WinProladder  کاربران میتوانند به زبان لدر برای تمامی  PLC ها برنامه نویسی کنند ، در  این نرم افزار امکان برنامه ریزی  PLC و شبیه سازی  برنامه نیر وجود دارد .

توجه داشته باشید :

  • آموزش فارسی این نرم افزار را از اینجا دانلود کنید .

حجم و ورژن نرم افزار: ورژن V3.21 Build 16001 با حجم 3.6 مگابایت


پســـــــــورد : پسورد ندارد Copyright © 2015. PARTO GOSTAR IRIC Company - PGICO.IR

Top