EasyVeep یک نرم افزار دو بعدی رایگان است که برای آموزش  PLC و اتوماسیون در مدارس  ، دانشگاه ها و کارگاه های عملی  PLC استفاده میشود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار و دانلود آخرین ورژن آن ادامه ی مطلب را بخوانید .

به بیان ساده میتوان گفت که این نرم افزار دارای مجموعه ای از پروسه های صنعتی است که به صورت گرافیکی پیاده سازی  شده اند ، در  این نرم افزار المان های مختلفی همچون سنسور ، موتور ، المان های  هیدرولیکی و پنوماتیکی درکنار یکدگیر قرار گرفته و یک انیمیشن گرافیکی دو بعدی را ایجاد کرده است ،  در زیر فهرست پروسه های موجود در این نرم افزار را مشاهده میکنید :

در محیط  نرم افزار برای هر پروسه ی  ،  نحوه ی عمل  کرد اجرا ،  لیست ورودی ها و خروجی و سایر توضیحات کاربردی آورده شده است ، در این محیط کاربر میتواند با اجرا یا متوقف کردن پروسه ، نحوه ی  عمل کرد ورودی ها و خروجی های  PLC را مشاهده کرده و برنامه ی مورد نیاز برای پروسه ی مذکور را بنویسد .

بعد از نوشتن برنامه کافی است کاربر برنامه ی خود را بر روی  PLC آپلود کرده و PLC را به سخت افزار EasyPort  متصل  کند . بعد از اجرا کردن پروسه ی مربوطه در نرم افزار ، وضعیت پورت های  خروجی PLC از طریق EasyPort  به نرم افزار منتقل شده و واکنش گرافیکی  متناظر  با آن رخ میدهد ، همچنین نرم افزار میتواند از  طریق EasyPort  وضعیت های 0 و 1  را به ورودی های  PLC  منتقل  کند .

در صورتی که امکان تهیه EasyPort  را ندارید نگران نباشید ، شما میتوانید به صورت آفلاین وضعیت مختلف را با کلیک موس به نرم افزار اعمال  کرده و وضعیت خروجی ها را به صورت گرافیکی مشاهده کنید .

توجه داشته باشید :

حجم ورژن نرم افزار:ورژن 2.20 با حجم 4.7 مگابایت

پسورد:ندارد

 Copyright © 2015. PARTO GOSTAR IRIC Company - PGICO.IR

Top