اس ام اس کنترلر

GSM android application2.2

 

نرم افزار شامل 9 منو می باشد.

  1- منوی وارد کردن شماره

 در این قسمت شماره ای که قرار است به ان اس ام اس داده شود وارد می شود. ترجیحا تمامی اس ام اس ها در نرم افزار بازگردانده و دیده شود.


     2- منوی تست

      قبل از تست از روشن بودن دستگاه اطمينان حاصل فرماييد.گزینه تست دستگاه و بازگشت در این قسمت وجود داشته باشد.

      با زدن این گزینه کلمه test به شماره مورد نظر ارسال شود.


      3- تغيير نام

شامل دو قسمت ورودی و خروجی باشد.

ورودی شامل 8 عدد input  باشد که روبروی هر خانه اسم متناظر فارسی یا انگلیسی نوشته می شود و ذخیره می شود و از آن به بعد     دستورات با این اسمها در منوی ورودی و خروجی ذخیره می گردد.

خروجی شامل 6 عدد output  میباشد که روبروی هر خانه اسم متناظر فارسی یا انگلیسی نوشته می شود و ذخیره می شود و از آن به بعد   دستورات با این اسمها در منوی ورودی و خروجی ذخیره می گردد.

 بعد از ارسال اس ام اس خروجی ها و ورودی ها با اسامی جدید و تغییر یافته ذخیره میگردند. در این قسمت نیز اسم ها به اسم های جدید تغییر  نام میابد.

 

     4- خروجي ها

شامل 6 output  می باشد که اسمهای تغییر یافته در این قسمت می آید، در غیر اینصورت همان output 1 تا 6 به صورت سطری نمایش    داده می شود و روبروی آن وضعیت خروجی ها به صورت on/off قابل تغییر است. زیر این گزینه ها گزینه ارسال برای فرستادن اطلاعات وجود دارد. گزینه بازگشت در تمامی صفحه ها باید وجود داشته باشد.

 

     5- ورودي ها

شامل 8 input  می باشد که اسمهای تغییر یافته در این قسمت می آید، در غیر اینصورت همان input 1 تا 8 به صورت سطری نمایش داده می شود و روبروی آن وضعیت ورودی ها توسط گزینه مشاهده وضعیت قابل خواندن باشد.

 

     6- رمز

برای ورود به نرم افزار از این رمز استفاده می شود. رمز به صورت پیشفرض 1234 می باشد. 

در این قسمت رمز قابل تغییر است و برای تغییر رمز، رمز قدیمی پرسیده می شود و رمز جدید دو بار تکرار می شود و ذخیره می گردد. در صفحه اول و قبل از ورود به برنامه یک قسمت برای ریست کردن رمز و در صورت فراموشی رمز ورود برای کاربر در نظر گرفته شده است.

 

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍      7- ارسال شارژ

با ورود به این قسمت سه پنجره همراه اول و ایرانسل و رایتل باز می شود که با ورود به هر قسمت و وارد کردن رمز و ارسال آن شارژ انجام میگردد.

 

      8- دريافت موجودي سیمکارت

با ورود به این قسمت سه پنجره همراه اول و ایرانسل و رایتل باز می شود که با ورود به هر قسمت و زدن بر روی دریافت موجودی موجودی سیمکارت برای کاربر ارسال می شود.


 9- راهنمايي و معرفی

در این قسمت توضیحات بالا و توضیحات مختصری در باره شرکت آورده می شود. در انتهای صفحه کلید بازگشت نیز وجود دارد.

شرکت فنی مهندسی پرتو گستر آیریک با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه تولید محصولات داخلی و ارائه خدمات با کیفیت بالا فعالیت می کند و بر اساس خط مشی کیفیت، خدمات و محصولات خود را با استفاده از آخرین فن آوری ها ارائه می نماید.


 این گروه در زمینه طراحی و ساخت پروژه های الکترونیکی صنعتی، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی سالها فعالیت دارد.


دانلود نرم افزار اس ام اس کنترلر

 Copyright © 2015. PARTO GOSTAR IRIC Company - PGICO.IR

Top